O mně

Žiji v Praze se svojí rodinou, ale dětství a léta studia jsou neodmyslitelně spojena s malou vískou na Moravě (a nemyslím tím jenom Brno). Učím na základní škole.

Ve filmech si nevybírám, takže povětšinou sleduji standardní hollywoodský mainstream, který občas toužím prolomit, ale příjemné rodinné povinnosti odsunuly filmy na vedlejší kolej. Ale stále platí, že ty divácké vzorce jsou v poslední době tak ohrané, až mě to definitivně začalo nudit.

Myslím si, že nejlepším tvůrcem současnosti je Christopher Nolan, ale zároveň nepopírám, že při větším rozhledu bych o tom začal i polemizovat.

Na ČSFD se neřídím procenty, ale slouží mi jako osobní databáze všeho, co už jsem viděl. Chápu ale, pokud ji někdo bere jako zásadní ukazatel svého rozhodování. Hejtování od kritiků, že celý její koncept je k ničemu a slouží leda debilům, neberu. Ale komentáře čtu už jenom sporadicky. S léty se z tohoto fan-webu, kde se dala vést i diskuze, stalo rejdiště i-exhibicionistů, kteří uvažují o filmech stejně, jako čtenáři Novinek a iDnesu o politice.

Tento web má jeden jediný cíl: bavit svého autora. Pokud bude i vás, nemáte zač.

Na sítích mě hledejte tady: